Son Dakika: Abdülkadir Ömür: Manchester City’nin teklifi içimde kalmadı desem yalan olur

Trabzonspor, yeni dönem hazırlık kampının 4-26 Temmuz tarihleri ortasında Slovenya’nın Kranj kentinde sürdürüyor. Karadeniz grubunun ulusal futbolcusu Abdülkadir Ömür, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu.

Manchester City’den gelen lakin reddilen teklifin içinde kaldığını söyleyen ulusal futbolcu, “Manchester City’nin teklifi içimde kalmadı desem palavra olur. Lidere 26 milyon euro teklif geldiğini söyledim ve gitmek için müsaade istedim. Lider teklifi reddetti. Sonrasında sakatlandım. Tanıyanlar beni bilir, ben her şerde bir hayır olduğuna inanırım. Gitsem ne olurdu diye düşündüğüm olmuştur.Yurt dışı amacımız hala var. Tek taraflı bir ayrılık asla olmayacak. Uygun koşullar oluşursa giderim. Hocamız şu anda idmanlarda öncelikli olarak bizim performansımızı ve koşu aralığımızı üst çekmeye çalışıyor” dedi.

Arda Güler’in Real Madrid’e transfer olmasına da değinen yetenekli oyuncu, “Arda Güler kardeşimiz için çok gururlandık. Kelamda bunu söylemek kolaydır lakin onu kalben desteklememiz, ona yalnız olmadığını göstermemiz lazım. Çok yetenekli bir kardeşimiz ve inanılmaz bir gruba gitti. Umarım geçiş sürecini en uygun biçimde atlatır ve bizi gururlandırmaya devam eder.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir